Biuro Turystyki ZNP LogosTour – Katowice

Etiopia

Wakacje kojarzą ci się wyłącznie z błogim wylegiwaniem się na plaży i piciem drinków z palemką na leżaku hotelowego basenu? Możesz całkowicie zmienić myślenie o wypoczynku z pomocą naszego biura podróży Logos tour. Wyślemy cię do całkiem nowych, nieodkrytych pod względem turystycznym krajów, z dala od hałaśliwych tłumów turystów, gdzie zobaczysz coś naprawdę szczególnego. Mamy w swojej ofercie między innymi wyjazdy do Etiopii. Ten afrykański kraj jest bardzo biedny, ale ma wiele do zaoferowania prawdziwym podróżnikom. Warto odwiedzić go, aby zobaczyć prawdziwe życie tubylczych mieszkańców Etiopii. Biuro podróży Logos tour zapewni ciekawy program wycieczki, dobry hotel i zagwarantuje wiele wrażeń podczas wyjazdu do Etiopii. Do tego nasi pracownicy opowiedzą o tym kraju, udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania klientów i rozwieją ich wątpliwości. Posiadają niezbędną wiedzę i kompetencje, aby pracować w naszym biurze podróży.

Nasze biuro podróży Logostour ma szeroką paletę kierunków turystycznych, gdzie można wypoczywać, aktywnie uprawiać sporty, zwiedzać zabytki, albo odkrywać cuda natury. Do wyboru są wyjazdy na wszystkie siedem kontynentów, co pozwala naprawdę poznać cały świat z asystą naszych doświadczonych przewodników i pilotów. Jeśli marzysz o wycieczce na krańce świata, Logostour jest gotowe do jej organizacji.

Etiopia jest niewątpliwie jednym z najbiedniejszych krajów w Afryce, jeśli nie na świecie.Za to może pochwalić się bogatą historią. Dlatego wycieczka do Etiopii może spowodować, że wyjedziecie z tego kraju bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia. Mówi się nawet, że historia Etiopii może równać się z historią Egiptu. Kraj ten jest niezwykły, różnorodny i skrupulatnie pielęgnuje od wieków swoje unikalne tradycje i zwyczaje. Najsłynniejszym miastem Etiopii, gdzie kierują się niemal wszystkie wycieczki, jest Lalibela, uznawana za ósmy cud świata. To duchowa stolica tego kraju, gdzie król Lalibela miał sen nakazujący mu wykucie w skałach „drugiej Jerozolimy”. Miasto pełne jest wspaniałych kościołów, połączonych wąskimi tunelami, wydrążonymi w blokach bazaltu. Świątynie z Lalibela w Etiopii znajdują się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Żeby zobaczyć, jak żyją mieszkańcy Etiopii, wybierzcie się na wycieczkę do doliny rzeki Omo, gdzie mieszkają plemiona liczące dziesiątki tysięcy ludzi. Najciekawszym jest lud Mursi, noszący charakterystyczne krążki w wargach. Wycieczka do Etiopii może obejmować znacznie więcej ciekawych miejsc, które na pewno zapiszą się w Waszej pamięci.

Jesteś zaintrygowany Etiopią? Rezerwuj już dzisiaj ofertę turystyczną w Logostour, jaką możemy ci zaoferować w naszym biurze podróży. Nie musisz nigdzie wychodzić z domu, bowiem zarezerwujesz lot i pobyt w Etiopii za pośrednictwem naszej strony internetowej. Jeśli jednak chciałbyś się z nami zobaczyć i zapytać o przebieg imprezy i inne szczegóły, zajrzyj do stacjonarnej siedziby biura podróży w Warszawie, albo skorzystaj z oddziałów regionalnych naszego biura, jakie znajdują się na terenie całej Polski.

Nazwa firmy: Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. - Katowice

Adres: ul. Warszawska 3, 40-009 Katowice, dolnośląskie

Telefon: 32 253 78 58

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.10.2018